G-TY43YWDYRS
Size bir telefon kadar yakınız
(530) 575 54 33
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Hydrafacial Cilt Bakımı

Anasayfa » Hydrafacial Cilt Bakımı

HydraFacial nedir?

Günümüzde özellikle gözenek, siyah nokta, akne ve leke sorunu olan hastalar için güvenle kullanılan vakumlu temizleme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal cilt temizliği işlemidir. Ayrıca mikrodermabrazyon sonrası uygulanan çözünürlüğü yüksek antiaging peptidler sayesinde nemini ve elastikiyetini kaybetmiş ciltlerde de  antiaging amaç ile kullanılmaktadır.

Ayrıca mavi ışık uygulamasıyla, akneler ve bakterilerden arındırılan cilt serum ve antioksidan solüsyonlar sürülerek cildin sıkılaşması sağlanmaktadır.

Hydrafacial cilt bakım ve yenileme sisteminde, Sıvı-dermabrazyon denilen sıvı basınçlı bir teknik uygulanmaktadır. Vakumu sıvı ile birleştirerek soyma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bütün bu işlemlerin sonunda, cilde uygun serumlar uygulanarak, ince kırışıklıklar açılmaktadır.

Son derece acısız ve güvenilir cilt bakımı olan HydraFacial sonrası herhangi bir kızarıklık, morluk veya ödem görülmez. Kişi gündelik hayatına hemen dönebilir. Uygulama kabaca temizleme, peeling, mikrodermabrazyon ve serum uygulaması şeklindedir. Özellikle sivilceye neden olan bakterileri yok etmek için ise Led Terapi kullanılabilir. Mavi ışık akne ve gözenekleri azaltmada kullanılırken, kırmızı led terapi yeni kollajen sentezini uyararak ince kırışıklıkların görünümünde azalma sağlar. Özellikle erken yaş grubunda görülen ince kırışıklıklarda oldukça etkilidir.

Her yaş grubunda ve cilt tipinde güvenle kullanılabilen HydraFacial 2015 ve 2016 yıllarında “En iyi cilt yenileme teknolojisi” ödülünü almıştır. Ayrıca FDA onayı olan tek cilt bakımı teknolojisidir.

Bu yöntemin özelliği cilde zarar vermeden, tahriş ve yıpranma oluşmadan ve hızla iyileşen bir yöntem oluşudur. Günümüzde en merkezi estetik merkezlerinde uzman dermatolog ve estetisyen ekibiyle birlikte uygulanan bir yöntemdir.

HydraFacial hangi durumlarda önerilir?

  • Akne,
  • Siyah nokta,
  • Genişlemiş gözenekler,
  • Yağlı cilt,
  • Leke,
  • İnce kırışıklıklar,
  • Elastikiyeti azalmış ciltlerde tercih edilir.

HydraFacial kaç seans uygulanmalıdır?

Ortalama 20-30 dk süren HydraFacial uygulamasının cildin ihtiyacına göre 1 hafta ara ile 4-6 seans yapılması önerilmektedir. Sonucun korunabilmesi için ise ayda bir tekrarlanması önerilir.

http://www.golbasiguzellik.com/